| Ralf1971 a întrebat:

Este mai bine sa fi abstinent sau sa mergi la prostituate, daca n-ai femeie?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Decat sa te duci la prostituate mai bine te duci in baie, la mâna dreapta. Gratis si fara riscul de a lua BTS. Asta pana iti faci o prietena.

| GdX a răspuns:

Manuela frate. Cu banii de fetite, mananci o saptamana. Cand simti nevoia te duci la baie si te rezolvi.

| AlinSiAtat a răspuns:

O **** la timpul ei face cat o mie de femei. Si e pe bune.

| RAY a răspuns:

Protejat e ok man sa faci sex si cu una de aia,faci cum vrei tu doar tu munesti pentru ei, eu personal am alte planuri de facut cu banii, poate daca as avea destui banii poate as merge si eu ca tot acolo ajungi cand nu atragi sexul opus, mai nou s-a inventat sugarbaby un fel de tarfe sincere, serioase pline de iubire, lumea evolueaza

https://www.youtube.com/watch?v=3gmJROB2Wzw

| mihai69 a răspuns:

Cel mai bine e să te masturbezi, dacă te gâdilă hormonii.
Abstinența e bună cât timp nu te deranjează.

| cristimihailov a răspuns:

Nu e mai simplu sa iti cauti o prietena?

| DarthRevan a răspuns:

Mi s-a propus sa fac sex cu o fata din mall, si mi-a zis ca ai plac virginii, i-am zis ca si eu sunt virgin.Si a zis ca daca vreau o putem face.Dar eu ca baiat i-am zis NU, de ce sa zic DA cand asa multi baietii gandesc cu crierul si uita sa simta cu inima.Inima nu ar zice niciodata DA la sex, doar cand gandesti cu capul ai zice DA fiindca vrei sa te simti bine si sa te eliberezi, e ceva de tine de egoism.Eu sunt de parere ca sexul in sine te afecteaza o viata intreaga si daca il faci cu o persoana nepotrivita vei simti ceva ce nu cred ca va trece usor, universul asta e plin de energie nu doar materie.Si noi oamenii devenim ca niste roboti, uitam de inima si de faputl ca esenta sta in energia noastra de a trai, nu doar de a gandi cu un calculator bilologic numit creier.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man faci cum stii tu eu m-as duce la curve dar e importatnt sa ai grija ca daca ej pera slab iei bataie si te fura. dar trebuie si sa te protejezi altfel iei cu boale (poti sa iei mai mult de una singura). astea raman pe viata sau pana cand le tratezi. eu zic ca nu e diferenta si fiecare barbat face cums imte el.

| Ralf1971 explică:

Eu cred ca nu este bine sa te masturbezi, mai bine pun o prostituata contra cost sa-mi faca oral cu prezervativ, sau sa mi-o frece.

| LoveSleep a răspuns (pentru Ralf1971):

Da, cine n-ar plăti o prostituată să i-o frece cu mâna aia rece și plină de spermă de la cel de dinaintea ta?

| madcerisier a răspuns:

Pai dc n-ai femeie? nu vrei complicatii? iti iei o sugar baby si ai terminat povestea