| Iulia8659 a întrebat:

Daca o sa ma imbrac la un majorat in blugi negri, o helanca si un bolero peste merge?

3 răspunsuri:
| тecнιннιlα a răspuns:

Dc nu? ii majorat nu nunta oh go on. trebuie sa te simti u bine si e destul de bine. E petrecere nu sedinta de afaceri kiss.

| sofia_8041 a răspuns:

Pai depinde unde se tine majoratu. Dar dupa pararea mea nu prea merge. adica noh in blugi si helaca te duci la scoala. Ia-ti si o rochita cu o pereche de strampi negri sau o bluza care se poarta cu colanti asa din latex. Daca vrei neaparat sa-ti iei pantaloni poti sa-ti iei blugi negri dar cu o bluza decoltata, sexy si neaparat cu papuci cu toc de cel putin 7 centimentri.
Oricum te poti imbraca oricum doresti tu caci pana la urma gusturile nu se discuta si moda o faci tu singura dar cred ca pentru un majorat merita sa alegi ceva mai special ca sa simti ca stralucesti.
Te pup si distractie placuta!

| Africanwitch a răspuns:

Eu zic sa incerci altceva...
Cum ar fi o rochita practica, nu chiar eleganta, in care sa te simti bine(nu trebuie neaparat sa fie scumpa).