| Evolettee a întrebat:

Daca ovulele nu sunt băgate cum trebuie (mai adânc ) își mai fac efectul? Ideea este că revin de unde au plecat laughing) și nu stau unde le bag, adică mai adânc

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este recomandat ca ovulele vaginale sa fie introduse in vagin (cat mai adanc posibil) seara inainte de culcare, in pozitia stand intinsa pe spate. Este indicat ca dupa introducerea ovulului, sa te mentii/sa ramai in pozitia intinsa pe spate, cat mai mult timp, adica cel putin....pana adormi. big grin

| Evolettee explică (pentru corbulalbrosu):

Pai asta am și făcut doar că iese spre exterior singur.

| Anemona2020 a răspuns (pentru Evolettee):

Trebuie sa iti fie comod cand il introduci sa nu il mai simti dupa. Si chiar nu inteleg cum de iese inapoi

| Evolettee explică (pentru Anemona2020):

Da nici eu...și nu e deloc comod