| Numaintereseaza a întrebat:

Daca prietenul meu a bagat-o in mine o data si apoi a scos-o, mai sunt inca virgina, nu?

17 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, ai curvit deja!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
NU! trist/dar adevarat.
O seara bunahappy

| shadow72 a răspuns:

Nu nu mai esti. felicitari!
faci cinste

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU cred că mai eşti virgină ( nici dpdv fizic )!
Este suficientă o penetrare ce 2-3 cm pentru a RUPE himenul...

Din moment ce te-a penetrat, cel mai probabil, himenul s-a RUPT ( parţial sau total ), chiar dacă NU a curs sânge.

La cel puţin 20 % dintre fetele virgine ( alte surse indică cam 43 %, vezi linkul http://sanatate.bzi.ro/......-stii-3657 ) NU le curge sânge DELOC în momentul deflorării.

Poate fi vorba şi de un himen elastic, dar sunt cazuri RARE ( maxim 3-5 % )...

Sau, poate fi vorba de o deflorare parţială ( rupere parţială a himenului ) şi la următoarele 1-2 contacte sexuale este posibilă sângerarea.

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.sfatulmedicului.ro/......ninei_7764

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Off, cati ani ai?
Nu mai esti virgina, draga mea!
Fuguta la ginecolog.

| sofisis a răspuns:

Nu mai esti virgina deloc.
Virginitatea se pierde in momentul in care ai primul contact sexual. Daca s-a rupt himenul de tot sau nu, nu stiu...dar virgina NU MAI ESTI.

| ywar a răspuns:

Ce intrebari is astea? Suntem la emisiuni de larga respiratie artistica unde se pun intrebari de retarzi? Nu, normal ca nu! Daca a mai fost si la altele si a bagat-o fara caciulita in tine s-ar putea sa te procopsit cu ceva.

| Radu284 a răspuns:

Depinde cat de mult a bagat-o.

| MaliciousDeath a răspuns:

Http://i.imgur.com/AX3XRpt.png
Nu,nu mai esti.Indiferent de starea himenului.

| Seepty a răspuns:

Acum depinde, daca a bagat-o adanc si ti s-a rupt pielita nu mai esti dar daca a bagat-o doar un pic inca mai esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei,speriati fata! poate ca e himen elastic si nu s-a produs "minunea". de asemenea, o mica sangerare tot trebuia sa fie. dar, pentru siguranta ta, copila, faci o vizita la ginecolog. este singurul in masura sa certifice deflorarea. sau sa infirme! nu te mai lua dupa toti "atot-stiutorii" si invidiosii.

| e1xtz a răspuns:

Nu-i crede...sub o ora nu se pune.happy

Răspuns utilizator avertizat
| slenderica a răspuns:

Nu prea.

| KobraXS a răspuns:

Nu,acum esti o femeie in toata firea.

| AdelaD a răspuns:

Logic ca nu mai esti! laughing

| Aleee19 a răspuns:

Nu! din moment ce ai facut, nu conteaza de cate ori ti-o bagat-o sau nu, nu mai esti virgina.