| gheorghe696969 a întrebat:

Daca se zice ca ejaculezi precoce ce inseamna si e de bine sau de rau?

10 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Adica, unii barbati cateodata ejaculeaza mai devreme in timpul contactului sexual sau mai corect, mai devreme decat si-ar dori partenera lor sa dureze raportul sexual.

Tu ce zici, e de bine sau de rau sa-ti lasi partenera satisfacuta doar pe jumatate?!

| mihai69 a răspuns:

Aiurea! E de bine, nu te lua după aștia; sunt invidioși! Ce e rău să termini în trei secunde? Tu ai ajuns la orgasm, plăcerea e maximă, iar efortul minim. Auzi! să stai un sfert de oră să tragi la b...i. Păi nu faci nene febră musculară?
===
PS cele de mai sus sunt un pamflet și trebuie tratate ca atare.
rolling on the floor

| OnuOnulică a răspuns:

E de rău.

| Holiday a răspuns:

Inseamna ca ejaculezi foarte repede dupa inceputul actului sexual, sau chiar inainte de penetrare. Nu e de bine, majoritatea femeilor( dar si a barbatilor) prefera ca actul sexual sa dureze MINIM cateva minute.

| Alcyon a răspuns:

E de rau. Cand vei ajunge-n pat cu o femeie, vei intelege de ce laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de bine, iti ramane mai mult timp pentru alte activitati.

| 2Low a răspuns:

Nu'i de bine.

| MedRex a răspuns:

Ejacularea precoce apare de obicei din cauza stresului inainte contactului sexual. In medie, ejacularea, se produce in jurul a 3 minute (daca iti vine sa crezi sau nu); de regula cele 3 minute nu sunt suficiente pentru satisfacerea partenerei. Oricum tine minte faptul ca la in jurul varstei de 20 de ani sub 20% din femei au orgasm, procentul creste odata cu varsta. Ejacularea precoce are de obicei cauza psihologica, relaxeaza-te si fii pozitiv. Daca problema nu dispare, atunci e posibil sa fie o cauza biologica care trebuie investigata la medic.

| ellenandreea a răspuns:

Nu e bine. Iti dai drumu dupa ce o bagi de 2x.

| liviu887 a răspuns:

Da