| TudorFox a întrebat:

Ce inseamna cand ejaculezi mai putin decat inainte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Exces de l@bă

| LupusDei1993 a răspuns:

Înseamnă că ar trebui să o lași mai moale cu frecția bananei din pantaloni și să ai puțin autocontrol.

| TudorFox explică (pentru LupusDei1993):

Din cauza asta o fi?

| LupusDei1993 a răspuns (pentru TudorFox):

Cel mai probabil

| LorenzoRon a răspuns:

Sunt multe cauze.
Problema asta poate aparea de la anumite afectiuni ale penisului.

Nu stiu cati ani ai, nu ai detaliat deloc cat de des te masturbezi pentru ca si asta afecteaza cantitatea de spermatozoizi pe care o ejaculezi.
In orice caz, daca te masturbezi zilnic, iar in unele zile de mai multe ori, sa stii ca asta e raspunsul intrebarii tale, iar tot ce trebuie sa faci e sa o raresti putin.

Dar daca ai o varsta mai mare, poti lua Maxatin. Este un medicament din plante care mareste volumul eja.culat.

In orice caz, nu te stresa si nu te alarma momentan. Rareste-o putin si vezi cum se comporta organul tau.
Daca problema continua, mergi la un urolog.