| singurinlume a întrebat:

Daca sunt bisexual sunt bolnav cu capul? Am ceva la mansarda?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu cred, mai degraba nu ti-ai gasit inca identitatea sexuala.
Asa cum buletinul nu ti-l da la 3 ani,ca nu stii ce-ai putea face cu el, tot asa si tu inca nu stii ce e cu tine.
Si cauti.
Singurul lucru care poate e gresit in toata povestea asta, este ca o declari tuturor.Cred ca putina decenta a intimitatii ti-ar prinde bine.
In rest,vei creste,te vei maturiza,vei experimenta si vei intelege, in final, ce anume esti si ce-ti doresti!

| singurinlume explică (pentru greece12):

ce sa mai cresc ca am deja 27 de ani stiu exact ce sunt si ce vreau dar oricum iti multumesc pentru sfat

| greece12 a răspuns (pentru singurinlume):

Varsta nu e neaparat un criteriu concludent, experienta este cea care te ajuta aici!

| FluturashullThau a răspuns:

Nu nu esti bolnav sau nebun mii de persoane sunt la fel ca tine

| MihneaRazvanStoenescu a răspuns:

Nu esti deloc bolnav, si eu sunt si am o o firma cu 15 angajati din anul 1996, Document s.r.l