| DarkGirl a întrebat:

Daca sunt insarcinata imi mai apar cosuri? si mai am scurgere albicioasa?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Secretia vaginala normala este neschimbata pe parcursul sarcinii. Cosuri iti apar de obicei ceva mai multe, mai ales in primul trimestru.

| gigiro a răspuns:

Din intrebarile anterioare,rezulta ca ai sanse sa fii gravida. Cosuri mai apar, dar mai putin, iar scurgerile.se inmultesc. Majoritatea gravidelor au aceasta problema.

| αndï a răspuns:

Siii siii de unde se scurge?

| Aimee_7045 a răspuns:

Ti-am mai spus intrebarea asta?
Ce te face sa spui ca esti insaracinata?
Ai pus o intrebare groaznica acum cateva zile...cum ca sa faci avort.
Tu esti macar sigura ca exista vreun copil acolo?
Ti-a spus asta vreun doctor?

| Daniela_Eu_1990 a răspuns:

Parerea mea e ca cel mai bine si mai sigur e sa-ti faci un test de sarcina...