| loveahhhh a întrebat:

Daca te certi cu o persoana si tie iti pare rau si plangi dupa ea si ai vrea sa dai timpul inapoi ca sa repai lucrurile si crezi ca o cunosti dar de fapt afli ca nu o cunosti si regreti iseamna ca o iubesti sau ce?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu daca o iubesti pe persoana respectiva sau nu dar de tinut cred ca ti la ea

| neutrino a răspuns:

Nu inseamna ca o cunosti. Inseamna ca ti-ai facut iluzii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Mai pe sleau "... s-a folosit de tine?

| Cosmin1I a răspuns:

Inseamna ca ai fost un bleg/bleaga ca nu ai pretuit ceea ce aveai langa tine si acum te macina indiferenta ei/lui

| diia29 a răspuns:

Tu ar trebui sa stii mai bine, daca il/o iubesti da, ar trebui sa fii suparat/a si sa plangi dupa ea/el.
si daca ai aflat ca nu o cunosti poate nu a fost sa fie,, nu neaparat ca nu ai pretuito (cum zice nenea ala din primul raspuns) poate are 2 fete, nu toata lumea e ceea ce pare din pacate. in zilele de azi nu trebuie sa mai ai incredere in nimeni.
si persoana aia, daca o iubesti, lasa'l/o sa plece, daca se intoarce o sa fie a/al tau,, daca nu, nu a fost niciodata a/al ta/u happy
sper sa te descurci in ceea ce vrei sa faci kiss o seara frumoasa kiss

| Ana_Maria_Acatrinei_1996 a răspuns:

Eu m-am despartit de un tip pe nume liul din cauza cu nu ne intalneam cand vroia el cand vroia el eu nu pateam cand vroiam eu el avea treaba