| Cris06 a întrebat:

Daca te gandesti din cand in cand ( faci ceva obisnuit si gandul iti zboara la zambetul acelei persoane sau la ea insasi) poate insemna ca si ea se gandeste la tine? E ceva reciproc?

Răspuns Câştigător
| MisFit20 a răspuns:

Daca e o persoana pe care o cunosti bine, desigur e posibil. Daca tu te gandesti la zambetul ei poate persoana respectiva se gandeste la zambetul tau.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Poate fi o simplă coincidență ca persoana respectivă să se gândească în acel moment la tine, însă e o coincidență rară.

O seară frumoasă!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Trezitiva la realitate si nu va mai uitati la telenovele

| neutrino a răspuns:

Nu inseamna decat ca te-ai indragostit, si-ti faci sperante ca sentimentul este reciproc.

| Danysan a răspuns (pentru neutrino):

Bine zis numai ca uneori nu e asa...

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu, inseamna doar ca tu te gandesti la acea persoana si ca iti este draga.

| Danysan a răspuns:

Frumoasa mea in Noaptea asta ai realizat ca te-ai Indragostit -Ma bucur -Succesx.

Răspuns utilizator avertizat
| Alyexxxx a răspuns:

Nu poate.