| anonim_4396 a întrebat:

Daca te masturbezi inainte de primul sex esti virgina?

9 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Teoretic ești virgină până întreții relații sexuale cu o altă persoană.

| AlexanderAdrian a răspuns:

NU HolyPotato, teoretic esti virgina atat timp cat ai himenul intact. Daca iti introduci in vagin un vibrator si ti se rupe himenul, TEHNIC si TEORETIC nu mai esti virgina chiar daca n-ai folosit penisul atasat de un mascul.

Aaa psihic vorbind poate.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă discutăm dpdv fizic, atât timp cât NU introduci degetele ( sau diverse obiecte ) în vagin, ca să se RUPĂ himenul, mai EŞTI virgină!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, spor la treaba whistling

| BlitzLikeXd a răspuns:

Este normal ca esti virgina draga daca tii relaxii sexuale cu o persoana care ii place sexul

| suntZeu a răspuns:

Depinde,daca tiai rupt himenu e clar ca nu mai este virgina nici daca a fost un morcov sau un pix

| bunicisibuni a răspuns:

Depinde dacă te masturbezi în interior adică dacă îți penetrezi himeru cu ceva numai ești, dar dacă îl faci exterior adică doar te mângâi cu degetele pe vagin încă ești virgină.

| Raul5765578 a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta?

| AngelaMatache892 a răspuns:

Da, o sa ramai si însărcinata si o sa dai nastere lui Manuță din familia Adams