| youandme900 a întrebat:

Daca te uiti la filme XXX ce patesti?

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

De acord cu InFeRnO. Plus ca iti dau un sfat... daca te masturbezi, nu te uita la un film porno. Iti vei da drumul mai repede si nu vei sti ce se intampla. Fao in timp ce esti singur acasa si stai relaxat si sa ai chef. Si fetele si baietii practica acest lucru. Daca nu ai facut asta niciodata pana la 14-15 ani.ai putea spune ca ai probleme o.o

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te exciti si ai chef sa te masturbezi.

| justfreelove a răspuns:

Filmele xxx in exces, duc la autosatisfacere, autosatisfacerea duce la bisexualitate, bisexualitatea provoaca tendinte de poponarism (am auzit ca baietii veseli in general mereu pica de acord cu privire la sex chiar daca abia s-au intalnit - de ar fi asa si cu fetele crying) - prin urmare daca te uiti la filme porno o sa suferi de hemoroizilaughing

| EuOO a răspuns:

O să plouă afară.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Te intercepteaza si urmareste politia.

| zob79 a răspuns:

Iti creste par in palma si pe cerebel

| clauphotograph a răspuns:

Dc s ate uiti cand poti practica u?laughing

urat

| Bumble0Bee a răspuns:

Ti se topeste creierul.

| micelnic a răspuns:

Daca te uiti ocazional, nu patesti nimic. insa daca chestia asta devine o obsesie si se substituie unei relatii normale cu o alta persoana (de preferinta de sex opus...), o sa ajungi sa crezi ca toate femeile sunt precum actritele porno, si anume hipersexuale, ca sunt gata oricand de orice, lucru ce va duce la mari dezamagiri in viata ta intima reala.