| aurgrigor8 a întrebat:

Dacă un băiat află ca prietena/iubita lui se masturbează ce părere poate avea?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz acest aspect al vietii intime a prietenei/iubitei sale nu ar trebui sa-l preocupe absolut deloc. Multe femei casatorite detin jucarii sexuale, uneori superperformante si printre cele mai....sofisticate. big grin

| mihai69 a răspuns:

Eu știu sigur că o face. E dreptul ei, la fel cum și eu am același drept, să ne bucurăm fiecare de plăcerea ce ne-o putem oferi singuri, nu doar împreună, reciproc...
Așadar, părerea mea e excelentă.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Ca nu il iubeste sau ca nu o satisface in pat.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Eu unul as fi mai atent/insistent, prin locurile preferate de ea

| madăfacănvmm a răspuns:

Nu cred ca l ar deranja. este un lucru perfect normal de care ai nevoie. si ei la randul lor o faclaughing) cel putin prietenul meu asa e de parere desi eu nu o fac inca dar mi-a propus sa incerc