| MuffyRawrrr33 a întrebat:

Daca un baiat intreaba o fata "cat ai pe bord?" la ce se refera? laughing funda

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se refera la sex

| unknownn a răspuns:

Ca vrea sa te f**a!

| mrjohanys a răspuns:

Inseamna ca ce viteza prinzi pe autostrada happy

| Casa a răspuns:

Asta da intrebare laughing.Se refera la sex, sau poate ii place de tine laughing

| LolaLollita a răspuns:

Se refera la numarul de parteneri sexuali avuti inainte de el happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar; vrea s-o dați pe autostradă. laughing

| December a răspuns:

In nici un caz nu se refera la sensul clasic al cuvantului laughing.
Cel mai probabil la sex.

| rapidistzu a răspuns:

Adica cu ce viteza o faci cu elhappy nu e de ras ...ai grija ce faci pa-pa :*

| Swal a răspuns:

In orice caz sigur se da la tine...si nu se refera la bord in sensul propriu funda? big grin

| leftside a răspuns:

Se refera la cati ai avut inaintea lui!
Frate... naive sunteti voi fetele laughing
oh go on

| lavinutsa a răspuns:

rolling on the floor buna asta mergelaughing

| RageBrick a răspuns:

Vrea sa afle cate kg au sani tai happy