| AngelWhite99 a întrebat:

Daca un baiat:
-iti face cu ochiul din cand in cand
-iti respecta sfaturile si deciziile
-iti zambeste
-te tachineaza
Ce inseamna? E posibil sa ma placa? Findca eu il plac mult. Cum ar trebui sa reactionez, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Roxana121 a răspuns:

Este o chimie intre voi, si el transmite acelasi sentiment, care il stimti si tu.
Cu siguranta te place, nu inzadar face toate chestile astea. Rari baieti care sa asculte sfaturile unei fete-apreciaza asta. happy

4 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Mersi de funda happy

| neutrino a răspuns:

Daca nu are un defect la ochi, atunci este posibil sa te placa. Pentru inceput, raspunde-i si tu la fel.

| Cristiann25 a răspuns:

Are dreptate Roxana121! Merita funda.

| NextTime_Stefanutzu_1990 a răspuns:

Da inseamna, ca te place!