| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat o face fara prezervativ si dezvirgineaza fata si nu-i sigur daca s-a terminat in ea. Ce risc apare? Orice raspuns FUNDA pentru cel mai bun

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Boli, sarcina. Sperma nu tine cont daca femeia este virgina sau nu. Ea isi face treaba.

| Ina93 a răspuns:

Pai daca esti barbat cum sa nu iti dai seama..pai sunt sanse de 30 % sa ramana gravida. spune-i sa faca un test de sarcina..si e mai bine asa

| BlackandWhiteMady a răspuns:

Poi apar multe riscri: sarcina nedorita, infectii, boli cu transmitere sexuala etc... Daca esti fata mai bine faci un test de sarcina intai sa fi sigura ca nu esti gravida, iar mai tarziu opteaza si pentru niste analize sa fi sigura ca nu ai nimic.Dar daca esti baiat si chiar ti la fata respectiva data viitoare foloseste prezervativul pentru a fi feriti amandoi de probleme si nu mai face niciodata greseala asta, iar daca ai facut-o din prostie...succes atunci.

| Paduraru a răspuns:

Daca esti fata, fa testul. si daca e recent ia pastila de a 2 a zi. dar daca esti baiat nu mai face sex. pentru ca nu esti pregatit. ocupa-te de "frecat sabia" pana iti poti da seama cand te termini tongue

| ttpu a răspuns:

Sunt sanse sa ramana fata insarcinata.

| weezybaby a răspuns:

Pai am citit in ziar ca un ginecolog spunea ca la primul act sexual e aproape imposibil ca o fata sa ramana insarcinata... dar sunt si unele riscuri nu stiu sa iti dau un raspuns sunt virgina dar am 17 ani si m-am documentat ptt ca vreau sa fac si eu pasul acesta incearca sa faci un test totusi si ar trebui sa aveti grija data viitoare

| weezybaby a răspuns:

Pai citisem in ziar ca e aproape imposibil sa ramai insarcinata la primul act sexual zicea un ginecolog eu zic sa faci un test sau acum in cazu in care e recenta ia pilula de a 2 a zi si mare grija pe viitor

| Maaddy22 a răspuns:

Pai fata poate ramane insarcinata... cum a spus si Ina93 sa faca un test de sarcina big grin.