| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat pupa o fata pe obraz sau o imbratiseaza si fata se sterge imediat pe obraz si il impinge pe baiat cand o imbratiseaza, ce sentiment are fata respectiva fata de acel baiat?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde, ori îl place da vrea să ascundă asta ori față de restul sau chiar îi e scârbă de el

| DeyCj a răspuns:

Repulsie categorică.Se știe că fetele dacă nu plac un băiat nu suportă nici măcar o îmbrățișare dapoi un pupic.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu stim sigur sa iti raspundem (pentru ca nu o cunoastem pe fata respectiva si nu stim la ce s-a gandit), dar in principiu ar exista doua variante:
- a glumit;
- ii s-a parut un gest urat si a vrut sa scape de aceste "urme".

| Emilian65 a răspuns:

Sentimentul ei este de neplacere din partea ei pentru acel baiat.

| Sofer a răspuns:

Nu i-a plăcut pupicul pe obraz.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un sentiment de respingere.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Varianta 1:
Fata se rusineaza si reactioneaza rusinos, "placandu-l" e baiat.

Varianta 2:
Fetei ii este scarba si nu ii place de baiat.