| karolaa a întrebat:

Daca un baiat te baga toata ziua in seama si te tot ia in brate ca pe o prietena inseamna ca te place? Fundaa:X

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Posibil, dar, nu se stie! Poate ca el vrea sa dea impresia ca te place, cand, de fapt, nu te place. Asa ca, nu se stie! mai bine l-ai intreba pe el. Sigur iti va raspunde. PS: ca sa aflii in mod corect daca te place sau nu, intreaba-l pe mes sau face2face, dar fiind singuri pentru ca asa se poate indimida si poate sa nu-ti dea un raspuns corect

9 răspunsuri:
| deeea28 a răspuns:

DA, si chiar daca zice la altii ca nu te place ca pe o iubita, se minte singur.

| eu4you a răspuns:

Nu neaparat.Am si eu un prieten care o ia pe cea mai buna prietena a lui in brate si nu o place (si sigur nu o place pentru ca el are iubita si se saruta toata ziua). Daca el chiar e prietenul tau si simte nevoia sa te ia in brate, inseamna ca te considera ca pe sora lui.Am si eu un prieten asa, iar eu il iubesc ca pe un frate.Si serios, jur ca nu il plac si nu l-am placut niciodata.

| Miruna_7873 a răspuns:

In mod normal, da kiss!

| mat31new a răspuns:

La ce te referi cand zici "prietena"?

| Zacram a răspuns:

Nu neaparat... daca vrea sa faca ras de tine. ori te placebatting eyelashes

| glontz54 a răspuns:

Eu cred ca da, ori te place ori sunteti foarte buni prieteni. dar cred ca te place. parerea mea. Funda?

| iLov3pitik1 a răspuns:

Depinde. Te poate lua in brate doar asa ca esti amica lui sau poate chiar te place.

| Bluester_5390 a răspuns:

Desigur ca nu, adica eu am multi prieteni care ma iau in brate, si cu totii sunt prietena!