| LoraLinx a întrebat:

Daca un baiat te baga in seama iar apoi te ignora si apoi iar te baga in seama si ot asa inseamna ca te place?

Răspuns Câştigător
| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta.un baiat a tot incercat sa ia legatura cu mine si am acceptat dar doar ca amici insa el ar fi vrut sa avem o relatie.cum eu nu am cedat a inceput sa ma ignore total, facea asta si fata de prietenii nostri comuni, nu mai vroia sa auda de mine nici macar ca amici. dupa cateva luni tot el a fost cel care a luat legatura cu mine tot pentru a incerca sa avem o relatie insa si de data asta l-am refuzat.eu cred ca clar este un semn ca te place acea persoana daca chiar dupa ce tea ignorat, a inceput sa te bage iar in seama.eu asta am simtit de la acel baiat ca ma place insa eu nu i-am putut rapunde la del decat cu o amicitie. daca tu simti ceva pentru acel baiat nu rata sansa asta, vorbeste cu el si cine stie poate o sa aveti cea mai frumoasa relatie.succes si te astept cu vesti bune happy

4 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Nu cred, poate te simpatizeaza.

| Maxim96 a răspuns:

Probabil ca da, poate te pune la incercare.

| allexxys a răspuns:

Nu se stie...
Dar de obicei daca un baiat face asa, se presupune ca vrea sa iti spuna ceva. dar apoi se razgandeste.
Sau poate ca are nevoie de ceva, si altcineva ii ofera acel cevabig grin
Te-am lamurit?

| d182 a răspuns:

Daca te ignora cu siguranta te adora.