| anonimatus a întrebat:

Daca un baiat te tachineaza apoi te ignora complet dar cu coada ochiului se uita dupa tine ce inseamna?

7 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Ca te place.(sau doar se distreaza)

| frikk a răspuns:

Dar cel mai bine ar fi sa-l intrebi in fata big grin ma placi?love strucklove strucklove struck

| k_7073 a răspuns:

Te place!

| WOLF9 a răspuns:

Te place dar te takineaza din cauza prietenilor sai pentru ca acestia sa nu observe ca el te place si prieteni lui sa te takineze pe tine si el sa se simta prostwinkingbig grin

| Andreutza184 a răspuns:

Te place dar nu stie cum sa ti-o zica.Si daca te tachina facea asta pentru a sta in preajma ta.Asa fac majoritatea baietilor.Nus...ca sa te asiguri vorbeste cu un prieten.

| ionutz18boss a răspuns:

Cel mai probabil te place, eu sunt baiat si mai fac si eu de astea cu o fata pentru ca o plac, cu exceptia ca eu nu o ignor.Dar eu cred ca te place.

| Iakobel a răspuns:

Este clar ca Buna Ziua ca te place.Asta fac si eu vorbesc cu ea glumesc o fac sa rada.Asa fac toti baieti cand le place de o fata.Bftwinking