| Mkeynes a întrebat:

Daca vaginul este destul de umed "ud" etc lubrifiat
Nu mai e nevoie de alti lubrifianti nu?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

In principiu nu, dar daca nu stii sa te porti, se poate usca foarte repede, daca o sperii, sau ii ceri ceva neasteptat, si ea e inocenta si neexperimentata!

| RAY a răspuns:

Nu

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca d.p.d.v. cantitativ lubrifiantul natural este suficient de mult, de abundent si calitativ umezirea vaginului este adecvata si se mentine pe intreaga perioada a actului sexual sau a unei partide sexuale cu mai multe reprize de sex, doar in acel caz folosirea unui lubrufiant suplimentar nu mai este necesara. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Aici nu e nicio problemă dacă mai adaugi și tu.
Mai bine mai mult decât deloc.

| Emilian65 a răspuns:

Da, nu mai este nevoie de un lubrifiant suplimentar.