| elasexygagica a întrebat:

Daca visezi o persoana cunoscuta ca te saruta, te imbratiseazalove struck inseamna ca se gandeste la tine?love struck

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Inseamna ca ai fantezii, semi-erotice. Poate se gandeste la tine, si are si el fantezii cu tine, dar asta nu avem noi de unde sa stim, intreaba-l pe el.

| forever4you a răspuns:

Da asa am auzit si eu, ca atunci cand visezi pe cineva inseamna ca persoana respectiva se gandeste la tine sau tu te-ai gandit prea mult la elbatting eyelashes

| aniriiiiii a răspuns:

Nu neaparat, poate sa insemne ca te ai gandit u la acea persoana inainte sa dormi, dar e posibil si lucrul pe care l`ai spus tuwinkingSa speram ca visul va deveni realitate daca asta iti doresti

| AnNe a răspuns:

Poate dar nu neaparat nu se stie niciodata

| Chris a răspuns:

Stiu ca nu asta vrei sa auzi, dar nu, nu inseamna asta.

| Borgir a răspuns:

Daca visezi asa ceva inseamna multe! Poate este un vis profetic.

| Daniel123 a răspuns:

Ma ustura ochii!

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Da,asta inseamna.

De asemenea, va veti casatori si veti avea cativa puradei...

| amu a răspuns:

Nu, inseamna ca o arde pe alta! S-a ales prafu' de site-ul asta laughing

| Gabytsa96Girl a răspuns:

Nu neaparat inseamna ca iti doresti foarte mult sa se intample asa ceva

| Andreea_1446 a răspuns:

Nu neaparat

| diana_5974 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuu