| denisTiky a întrebat:

Daca visezi pe cineva asta inseamna ca acea persoana se gandeste la tine?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu,mai repede te gandesti tu la acea persoana!

| Hammurabi a răspuns:

Cand visezi pecineva care este viu sau pe cineva care este mort?
Pentru ca in a doua varianta, sigur nu se gandeste la tine... laughing

| denisTiky explică (pentru Hammurabi):

Pai mi-am dat seama ca nu mai are cum sa se gandeasca cineva la tine atata timp cat acea persoana e moarta.

| Victor453 a răspuns:

Nu inseamna nimic, pur si simplu noaptea creierul formeaza vise pe baza informatiei primite pe timpul zilei, cred ca te-ai gindit la aceasta persoana, ai vorbit despre ea, sau ti-o spus cineva ceva despre ea, iar creierul a folosit aceasta informatie.

| denisTiky explică (pentru Victor453):

Ai scris prea tarziu, iti dadeam tie funda (=

| Victor453 a răspuns (pentru denisTiky):

Nu-i nimic, tot una placut, mersi))

| rapp2020 a răspuns:

Inseamna ca te gandesti tu prea mult la ealaughing

| Choasmakerangel a răspuns:

Nu...cum a zis si rapp, te gandesti prea mult la ea

| markooktav a răspuns:

Poate