| anonim_4396 a întrebat:

Daca vrei sa faci sex anal cu una în ce poziție trebuie sa o pui daca ai un penis mic că sa intre toată? Și ce trebuie sa ii faci înainte de a o penetra?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

O asezi in pozitia consacrata si arhicunoscuta numita : capra. big grin

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

O așezi în poziția mama iedului.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca vrei sa faci sex anal cu o fata, in primul rand trebuie sa intelegi ce este aia, sa discuti putin cu ea, sa o lasi oarecum sa conduca.
Nu o pui tu in ce pozitie iti recomanda altii pe aici, si nu se pune problema "sa intre toata", decat daca ei ii e ok.
Partea asta de sex e ceva mai avansata, nu e cum vezi in filmele porno, si trebuie sa respecti foarte mult partenera, pentru ca exista limite in capitolul asta; limite pe care nu le inveti aici.

| alina2k18 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

La marginea patului si el in picioare in afara patuluiwinking

| Bruno92 a răspuns (pentru alina2k18):

Mersi