| sergiu_9840 a întrebat:

Dar care vreti sa faceti? sunt disponibil

18 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Complexatule!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Disponibil pentru spalat vasele?

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Bibitza nu fi rea! Una ii este de ajuns...

| beba a răspuns:

Cred ca ti-ai gresit vocatiahee hee...si site-ulhappy

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Eu zic sa incerci pe un site de matrimoniale.Acolo vei avea mai mult succes.

| dulshe a răspuns:

Sunt de acord cu @.[m! ke]...

| bibitza a răspuns:

Mainii nu mai ai? sau te-ai plictisit de ele?batting eyelashes

| bibitza a răspuns:

Maini * big grin

| AllenTJ a răspuns:

Daca era o gluma trebuia la trivia/amuzante baietasule, ai mai mult de 14 ani? O arzi si tu ca baetii? Nebunie mica cam infipt esti

| LittleZyzy a răspuns:

Aici nu e site de propuneri

| guess_who a răspuns:

Bai coca, aici vad ca nu sunt matrimoniale asa ca daca n-ai o problema plimba ursu`
Cine crezi ca s-ar uita la tine?

| crookedsight a răspuns:

Te excită saitul? happy În spiritul saitului - Toţi pentru unul - vom face cu toţii sex şi pentru tine big grin

| draculaq a răspuns:

Off... sad sper sa ai mai mult succes in "real life" decat pe TPU :p, dar totusi...

| draculaq a răspuns:

Radeti laughing

| sergiu_9840 explică:

Id de mess mafia9505

| sergiu_9840 explică:

Bai baietasi sunteti si voi glumeti? era o gluma bey pentru ca de ce as cauta eu ceva pe net?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-ti iei ce crezi ca-i al tau fara sa pui intrebari de genul asta pentru ca raspunsul va fi intodeauna Nuuuu.

| kudika152537 a răspuns:

Iti spun eu.nu esti disponiibil, esti disperaaaattt baiatulee laughing