| TotEuMa a întrebat:

Dar daca m.ar placea si el ( cel din intrebarea mea anterioara ) ar trebui sa fac ceva sa.i zic in vreun fel?thinking mi.e cam fricarolling on the floor)) Cum as putea face asta >:"?

Răspuns Câştigător
| Annim a răspuns:

M-ai intrigat si ti-am citit intrebare.
Poate exista multe indicii care-ti spun ca persoana data te place. Dar interesul sau il poti vedea doar in ochii lui. Fii atenta la cum se comporta cu tine cum te priveste, cum iti zimbeste. Daca te place nu e nevoie sa faci nimic, e de ajuns doar sa-l privesti privesti in ochi si sa-l incurajezi in urmatoarele planuri care le va avea cu tine, dupa parerea mea nu e TIMID si stie ce face... GOOD LUCK happy