| Cath17 a întrebat:

Dati. mi ceva statusuri de ignorantza. sau ceva de genu`... puppy dog eyes! love struck [funda.]

Răspuns Câştigător
| oana_8336 a răspuns:

Te iubea, fraiere,oh go on chiar te-a iubit candva happy!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!winking

2 răspunsuri:
| MarVerde_8036 a răspuns:

Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc.

Mandria ti-a ramas cea mai mare avere, zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere.
Multe barfe, multe tarfe, asa-i viata cand te`apuk greata. daca vrei iti dau eu un subiect de barfa, viata`i cea mai scumpa tarfa

[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥"

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce happy"

*Din fum apar tu n`o sa ma vezi niciodata clar!

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni.

Trebuie să fim modeşti şi să ne amintim că toţi ceilalţi ne sunt inferiori!batting eyelashes

N`am timp sa ascult, vorbe de la toti prostii aruncate-n vant

♥ Nu laSa` nimiC Sa te doboare`. gandeste-te Ca totul` e doar o Simpla incercare` e greu` O simti` pe pielea ta`. da` poate in aCel mOment` e mai bine aSa`! ♥"

Trec drept prin viata, si sunt mandra de trecut.

Indiferenta, in acelasi timp atenta, sunt precauta de lumea prefacuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite unul bun: "Mă cac... nu ma astept sa intelegi."