| rocky26 a întrebat:

Sunt indragostita. dati-mi va rog niste statusuri de genu ista.

Răspuns Câştigător
| Darkus a răspuns:

Iti dau niste Statusuri mai originale care le folosesc si eu( eu le-am inventat):The World It's Mine! And My World Is You!; X; X, Nu Exisita Locul Sau Momentul Potrivit, Doar Persoana Potrivita, Your Love It's My Drogs. (Succes Cu Baiatu de care esti Indragostita); X; X; X

1 răspuns:
| Aniyela a răspuns:

Nimeni nu-mi poate fura zambetul care-mi apare cand ma gandesc la tine si nimeni nu-mi poate fura inima care deja iti apartine!
Iubirea ce o port E doar pentru tine Doar linga tine pot darui iubire Pentru ca linga tine stiu Ca voi primi pe veci iubire!
De sapte ori in sase seri, prin vise imi cutreieri, din cinci povesti in patru esti si imi spui ca ma iubesti, din trei lumini doi ochi senini sunt ochii tai iubite.
Visez si nu ma mai pot opri, oare cum te-am cunoscut? Cum m-ai facut sa ma indragostesc de tine? TE IUBESC!
Maybe i'm in love...happy