| LittleGirlMonster a întrebat:

Dati`mi idei de ce nume sa`mi pun la Facebook puppy dog eyes My name is Maria [Mary xD] Thnx

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

MaryGagicaSmechera

| Marijuana a răspuns:

Oare de ce nu-ti pui numele real? M-am saturat sa apara si pe facebook marile dive dp hi5 cu fel de fel de nume de pitipoance cocalare... oh go onjjj.

| ThePinkPanther a răspuns:

Si pe mine ma cheama Maria si sincer, nu am un nume de familie prea dragut dar totusi mi-am pus numele real pe facebook si stii ce? Toata lumea crezut ca asa e cel mai tare. Deci, da'i bataie si incearca! Ce ai de pierdut? Iar daca ai 2 prenume si nu vrei ca numele tau de familie sa apara pe facebook pune'ti cele 2 prenume. Daca nici asa nu iti convine, atunci incearca sa iti,, englezesti" numele. De exemplu daca te cheama Maria Diana Ionescu=> Mary Dianne Johnson sau ceva de genul dar sa stii ca cel mai bine iti pui numele realwinking Crede'ma pe cuvant!

| Daei a răspuns:

Daca ai de gand sa iti pui vreun nume gen "Mariuca papusica" mai bine ramai la hi5. Toate copilele au descoperit facebook-ul si isi pun nume de pitipoance sau mai bine zis copile de 12 ani si poze la fel. Editate si pline de scris de se mai vede doar nasul din ele.

| roxypoop a răspuns:

Nu suport persoanele care nusi pun numele real pe fb sincer, prescurtat sil pun unii eu nu-i suport pe cei caresi pun nume din alea tampite eu zic sati treci numle tau ce ai de pierdut?

| Alincuguramare a răspuns:

Mary doua puncte X
Mary doua puncte * sau D NUJ
Mary Fite De Aur laughing)
MaryUca
Mary Va Da Clasa

Infine ultimele sunt cam de pitzy dar merglaughing)

| Alincuguramare a răspuns:

MaryUca Puca

| BlondiNNNa a răspuns:

Esti pe fb nu pe hi5! Daca ai chef sa-ti pui nume cu semne du-te pe hi5oh go on