| alina_5726 a întrebat:

Dati-mi si mie exemlpe de porecle va rog nu urate. dau fundita promit!

12 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai aly, alynu stiu, alynutza, ale, lina, lena, lenu stiu etc. big grin

| Andru1996 a răspuns:

Buliga
iebure
toto
tzapubig grin
puta
castoru
zuza
cotoi
mandelu
giteza
buleslaughing
mistorica
zbacu
palade
ciocio
memo
emonel
mutubig grin
ciong
cozoniter
ander
obama
etc etc fundita?big grin

| Adyr0 a răspuns:

Gogosaru, Tzuki, Grasu, Papusel rolling on the floor

| monique a răspuns:

Sufletel, pui, soricel, depinde de persoana careia vrei sa i-o pui. Trebuie sa i se potriveasca.

| aangelia a răspuns:

Prietenelor si prietenilor le zic "pisi" happy

| vaa a răspuns:

Porecle. pentru?! adica pot fi :

1.Pt prieteni -> depinde

-e gras : Chowder, Gummy bear

bla bla.

2. Iubit.
heheee.

1.mami
2. pui
3.bebe
4.inimioara

d astea. eu nu folosesc, da' am auzit. daca imi zici cam cum e, iti zic euhappy.

Răspuns utilizator avertizat
| Noir a răspuns:

Poreclele trebuie sa caracterizeze persoana respectiva.nu dai asa porecle pentru ca ai azi chef de dat porecle.Si in plus Nu e de categoria ''dragoste si sex''. eu intru in aceasta categorie pentru ca-mi place sa ii ajut pe cailalti cu problemele despe ''DRAGOSTE SI SEX''loser

| Alexandraaa_5286 a răspuns:

Hmm. Depinde pentru cine iti trebuie.
Eu prietenelor mele le zic "iubiii", sau "scumpelor".
Dar prietenului ii trebuie o porecla venita mai din suflet, gandeste-te la lucrul pe care ti-l exprima el si da`i porecla, dar ai grija mai inai intreba-l daca ii place pentru ca te poti trezi de la o prorecla la un dezastru. [Ex: Ingeras, sau. adaugai un diminutiv la numele luibig grin]
Succes:* >big grin

| Fluffy a răspuns:

Pinky, rada-rada, pestishor, brotacel, cipita, meebo, muzzy, lolla, sweety, pufulici, musca, trottinella, stropinnella, brettonella laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu se pune la categoria "dragoste si sex" straight face

| alexandra432 a răspuns:

Fetita draguta