| MeAndJustMe_8802 a întrebat:

Dati-mi si mie niste servere de counter strike va rog mult. orice server:bhop, deathrun, normal, respawn, si warcraft plzzz? scuze categoria, funda!

5 răspunsuri:
| SuntDoarUnuMic a răspuns:

Eu o scuzbig grinIntra pe pub.csverona.ro.Is fr1sky daca ma vezi pe server

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Nu scuzam categoria. Du-te pe conversatii sau pe jocuri pc online si apoi o sa raspunda lumea...

| ITHelper a răspuns:

Poftim: connect iepuras.zapto.org : are:
1.bhop
2.respawn
3.grafica super
4.No lagg!
5.admini prietenosi
6.si multe altele
FUNDAAA?big grin

| NoForgive a răspuns:

Furien.AlphaCS.Ro - Mod Furien cu XP si Clase
JB.AlphaCS.Ro - Mod JailBreak Nr. 1 Mondial
BB.AlphaCS.Ro - BaseBuilder Clasic
BesT.AlphaCS.Ro - Server Clasic unde distractia e la ordinea zilei
ZM.AlphaCS.Ro - Zombie plague outstanding

Te astept pe furien is best, acele servere sunt ale mele happy