| theangelz a întrebat:

Dati-mi si mie niste site-uri delea deocheate de unde pot invata pozitii! Am 15 si sunt virgina... dar ak a venit momentul cel mare! Ms anticipatDau fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum o lună aveai 12 ani şi acum ai 15. Şcoala nu te interesează dar poziţiile sexuale da.De-ar şti ai tăi pentru ce poamă muncesc...trist.

20 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Http://www.pravaliata.ro/poziti-sexuale.htm
Esti sigura de asta? Ai grija!

pa, pa.

| Rukhsandra a răspuns:

Daca partenerul numai e virgin si are oarecum o experienta roaga-l pe el sa te invete big grin

| clauss a răspuns:

Eu zic s o lasi mai moale cu site-urile deochiate, ai doar 15 ani, ce vrei sa devii experta in pozitii? si scoala, viitorul tau?

| Damian a răspuns:

Youporn, redtube

| Tso a răspuns:

Am vazut si cealalta intrebare a ta ( Pentru curiosi: http://www.tpu.ro/......-curs-din/ ).
Deci, din cate imi dau eu seama, tie abia ti-a venit menstruatia si vrei sa faci sex, ca de dragoste nu vorbim aici pentru ca nu cred eu ca esti cu cineva de suficient timp ca sa poti spune ca e dragoste.
Si tu vrei decat placere? Sau. sa inveti pozitii? Dar despre protectie, boli si restul ai invatat deja? Nu cred.
Si in ultimul rand, cum adica te doare in c** de scoala? Pai tu traisesti din ce? Acum din banii parintilor, dar mai tarziu? Din practicarea prostitutiei, probabil, ca fara scoala nu faci nimic.
Pentru multi stupid, dar intrebarea nu isi are rostul. Daca e sa o faci, o faci si fara pozitii. Daca vei schimba pozitiile, le vei schimba cand vei simti si vor fi ale voastre, poate diferite de ce kamasutra gasesti pe net.
Ai grija!

| pacalici a răspuns:

Alooo u esti cu capul ala de o faci u cu el sigur peste un timp a-ti da papuci asa ca treaba ta faci ce vrei u. Sa nu te caiesti pe urma.

| Opt1k a răspuns:

Ba baiete sunteti obsedati de sex? eu pana la 18 ani n-am bagat amicu in vreo pasarica!

| emotivegirl a răspuns:

Aoleu! Bai fato, mai bine du-te si-ti cumpara rechizite ca incepe scoala si du-te si-ti ia o lista de lectura sau cauta si tu niste muzica buna pe net. O sa regreti mai tirziu.Iti spun eu.

| emotivegirl a răspuns:

Treaba ta, dar o sa te doara mai tirziu, sau poate vrei sa devii vreo usuratica. E problema ta.

| georgiana_5779 a răspuns:

Draga mea, sunt mai mica ca tine, dar am mai multa minte. cum poti face asa ceva? nu crezi ca exagerezi? adica frate.ai 15 ani.nu te gandi numai la prezent. si chestia cu :"am o viata si trebuie so traiesc la maxim"nu o poate spune o persoana de 15 ani. ci o persoana care a facut tot in viata a realizat ceva sau o persoana tanara. si tanar nu inseamna 15 ani ci 20. ce dracu? chiar ne-am nascut in secolul mancarimii? rusine. placere... daca o cauti asa mult, o gasesti si invatand, si facand numite lucruri distractive, sau practicand hobby-uri. nu facand sex!

| AlEx_9074 a răspuns:

U la 15 ani vrei sex. CE aveti oameni buni, ce crezi ca in 2012 e sfarsitu lumii sa ce. U nu te ganesti ai 15 ani. Eu te sfatuiesc sa stai cuminte sa nu patesi ceva.Ai de stul timp macar mai asteapta 3 ani sa faci 18 ani sa fi pregatita fizic si psihic.Ai grija

| midnight_2375 a răspuns:

Vezi ca doare tare, la asta te-ai gandit? Vrei sa inveti pozitii dar ceea ce implica sexul stii cu adevarat? Ma gandesc ca prietenul tau are o varsta mai mare ca a ta si te-a gasit pe tine asa dispusa, prezervativ probabil considera ca nu e nevoie si dai in altele... Poate ii duci mamei tale un nepotel sau poate o sa te alegi cu o boala cu transmitere sexuala... Fetelor! Chiar conteaza chestiile astea!

| theangelz explică:

Ma doare-n cur de scaola daon masa! A m doar o viata sia trebuie so treiesc la maxim!

| theangelz explică:

Crek aveti dreptate si ar trebui sa o las balta! Ms tare mult! No sa mai gressec asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe Redtube.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca tiai dat seama ca ceea ce vroiai tu nu iti doreai cu adevarat tu inca mai ai o copilarie si cred ca vrei sa ai un viitor ...pa pa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino la mine si iti arat...

| terente83 a răspuns:

Pfff.numai filozofi si filozoafe pe aici.ce aveti fratilor? nu ati auzit de sex? lasati fata sa faca ce simte.nu va mai ascundeti dupa deget ca toti ati face sex, numai ca uni din noi suntem lasi si nu recunoastem(ca toti cei de aici).auzi.vine sfarsitul lumii ca o fata vrea sa isi inceapa viata sexuala. lool ce lume tampita...nu va mai dati toti intelegenti, ca asta nu tine de iq-ul fiecaruia ci de necesitatile fizice.ps.nu mai fiti gasculite si criticati pe altii...doar de asta sunteti buni

| terente83 a răspuns:

Lool