| ofatacuvisurimari a întrebat:

Dati-mi si mie sfaturi cum sa il fac pe un baiat sa il placa de mine ca e mai dificil cu el... spuneti-mi ceva replici cum sa ma uit la el chesti din astea. mersi

3 răspunsuri:
| StaceyG a răspuns:

Pai in primul rand ai putea sa incerci sa fii tu insuti sa il ignori pentru o vreme, cand treci pe langa el sa te uiti direct in ochii lui dar nu foarte mult sa nu creada ceva si te duci mai departe, dar incerca sa fii u insati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti cateodata e bine sa fii u insati si sa-i spui in fata ca`l placi. cand se uita el la tine uitate si u si zambeste putin dupa muta`ti privirea. sau cand vorbejti ca el sa nu fi asa d atrasa de el p ct pare. ASTA`I PAREREA MEA. A... j nu te atasa asa de mult d el...winking

| ghostrider123 a răspuns:

Pupal cand nu se asteapta pe obraz si uitate mult in ochii lui