| Andreyutz_Andrey_1997 a întrebat:

Dati-mi si mie un raspuns traznet
Intrebare care a pus-o o fata -unui baiat- Daca ai ramane blocat/a cu mine intr-o camera 24 de ore si mi s-ar face cald si as incepe sa ma dezbrac ce ai face? 2. Ce inseamna daca un baiat ii zambeste unei fete? Dar daca o fata ii zambeste unui baiat?

5 răspunsuri:
| doinitza12 a răspuns:

1.m-as dezbraca si eu sa fim in tandem
2.o simpatizeaza
3.il simpatizeaza sau are dispozitie

| Andrada0025 a răspuns:

Eiiii, iti place tie de ea si vrei sa o impresionezi cu un raspuns "traznet"!
Daca ii zambeste, il place(simpatizeaza) ca persoana sau vrea sa faci tu primul pas.

| Tyberyu_Toma_1998 a răspuns:

Inseamna ca ai vazut-o cand se uita la tine si de asta zambeste

| MariaMikaelson a răspuns:

1. O sa ma uit la tine si poate te sarut.2. Nu e nimic daca un baiat iti zambeste sau fata. daca se cunosc poate se iubesc. Sper sa te fi ajutat

| florinarena a răspuns:

Ma dezbrac si eu