| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai ramane blocat in lift cu mine si as incepe sa te sarut, ce mi-ai face?‎ laughing >:

Răspuns Câştigător
| Nero a răspuns:

Pfffffff.as striga dupa ajutor

| Florescu23012000 a răspuns (pentru Nero):

Ce dragut laughing))).
Ai facebook? smug

| SpeșălGirl a răspuns (pentru Nero):

Lollaughing)))))aporpo de nimic, c e cu poza aia de la profil?laughing)))))))

| Nero a răspuns (pentru SpeșălGirl):

Pai poza asta o am de vreo 2 ani si nu vreau sa o schimb :3

15 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

2 Palme peste bot sa te trezesti din vis.

| IsabelaIssa a răspuns:

Te-ar lua mama naibii! As pune cainele pe tine laughing

| mimiwewem a răspuns:

M-aș opri și aș pleca fără a-ți da o palmă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bizarule.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ahaaaaaaa, deci ţi-au mutat ăştia întrebarea de la "Adolescenti" la T/A laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-aş da la şoareci să facă experimente şamanice pe tine.

| HaHaGirl a răspuns:

Depinde de cat de bun si nebun esti,depinde de starea mea pentru ca sunt CLUSTrOFOBA, ori tip ca nebuna de la stres pentru ca sunt intr-o cutie de jumate de metru pe jumate de metru (in mintea mea la fata locului pare mult mai mica)ori ca sa scap de asta fac ce face orice femeie cand e cu o bunaciune intr-un loc, te devorez laughing slabe sanse pentru ca tocmmai am spus sunt claustrofoba, si gandeste-te ca am un apartament in Londra la etajul 16, plang cand merg acolo :')

| Aollioo a răspuns:

Ti as da mare capac

| AnaMaria6776 a răspuns:

M-as gandi la o cale de scapare din lift ca un om normal happy