| catalin666 a întrebat:

Dati-mi va rog sfaturi cum sa cuceresc o fata?

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Schimba-ti nick-ul si-ti dau reteta suprema

| Cristiann25 a răspuns:

Vorbesti cu ea un timp pana va cunoasteti mai bine, o inviti la un suc/prajitura, film, plimbare si la sfarsit cand o duci acasa o poti saruta daca da semne ca te place! Funda?

| ToxicKiss33 a răspuns:

Noi fetele iubim baietii cu tupeu dar ca sa o cuceresti trebuie sa ii atragi atentia, sa vezi ce lucruri ii plac.Dar daca fata te place cu adevarat poti face orice ca ea tot te va observa.

| Cristiann25 a răspuns (pentru ToxicKiss33):

Mda si de multe ori baietii vagabonti.Nu sunt un copil dar sunt genul de om mai smecher, cu un tupeu dar elegant nu acel stil de la tara crede-ma dar nu ma refeream la mine ci la voi fetelor care nu puteti sa va uitati la un baiat inteligent.
Voi vedeti "frumos" doar un baiat vagabont care fumeaza, care bea.Trebuie sa va uitati la un baiat de la care AVETI CE INVATA! Te pup!

| Forcas15 a răspuns (pentru Cristiann25):

Ma da tu esti fata sau baiat ca ai numele Cristian si o poza cu o fata si vad ca ai raspuns la multe intrebari de la rubrica asta laughing

| Cristiann25 a răspuns (pentru Forcas15):

Daca citeai raspunsul meu mai ales pentru Toxick iti dadeai seama ca sunt baiat. Avatarul este doar asa sa am un avatar, este de pe internet! Da raspund la multa lume pentru ca imi place sa ajut cum pot! Salut.

| JAD a răspuns:

Du-te la ea si spune-i direct ca iti place de ea nu o lua cu vrajeli ca nu tinewinking. Fundita