| AbeautifulMind a întrebat:

Dau funda! Care din urmatoarele actrite xxx vi se pare mai sexy? Alexis texas sau Jada Stevens?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Alea sunt nume de scena sau nume reale?

| OnuOnulică a răspuns:

Alexis Texas bro love struck

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Moral,nici una. Fizic, alexis. E mai feminina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexis Texas.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Niciuna.

| anonimguy3 a răspuns:

Jada Stevens happy Numai la filme cu jada stevens si kristina rose ma uit cand e sa ma uit.winking

| ShadoWCrist a răspuns:

Alexis.

| Suleiman a răspuns:

Niciuna..in schimb sexy mi se pare silvia saint urmata de anita blond, zara whites, monica sweetheart, maya gold, nina deponca, sharka blue, katsumy... etc tera patrick...

| AntoniaHetfield63 a răspuns:

Alexis Texas. Ziceam si eu pentru un raspuns in plus... laughing