| steamy a întrebat:

Dau funda fetelor!
cand va place un baiat cum i-o demonstrati, gesturi, comportament, vreau sa stiu multe detalii!big grin

4 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Bunakiss! Phey ce sa fac. flirtez cu el. Oricum fiecare baiat functioneaza altfel, asa ca n-am niciodata garantia ca-mi iese. Cand imi place un tip il privesc insistent ( de cele mai multe ori ma joc cu parul'blushing ), stau numai in jurul lui, imi face placere tot ceea ce spune/face, eu de fel sunt mai tupeista asa cablushing nu dureaza mult pana prind curaj si ma duc la elbatting eyelashes. mai departe e de la sine inteles nu?kiss

| Lovely a răspuns:

De ce imi trebuie gesturi si comportament? sunt o persoana matura, cand simt ceva, spun. De ce ar fi rau daca as spune in fata : Realizezi ca te plac?

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Eu sunt mai diferita. ( de fapt asa ma consider ). Prietenii mei spun ca sunt "anormala" laughing
Deci. Eu sunt genul de fata, care o data fiind indragostita, uit foarte greu ( iubesc un baiat de 2 ani, care mi-a calcat inima in picioare. Iar sentimentele mele sunt aceleasi, chiar daca uneori nu-l vad cu lunile).
Eu cand chiar iubesc. vreau sa petrec cat mai mult timp cu persoana respectiva. Sa stau in bratele lui, sa-l mangai. sa-i spun cat de mult il iubesc love struck.
Eu cand sunt indragostita. am un zambet asa frumos.de drogata. tampita (cum vrei sa-i spui ). pana la urechi laughing.
Cand sunt indragostita. merg pe strada.si ma uit pe sus, prin copaci.si incep sa rad. MA trezesc mereu vorbind singura. mereu sunt absenta de la discutii (pentru. ca, capul meu este in alta parte ). si am ochii umezi de fericire love struck.
Sunt o persoana mai rara. Am foarte multe prietene si prieteni care nu se implica intr-o relatie de dragul sentimentelor. happy

(sper sa intelegi modul meu de a gandi ) love struck

| maya_5070 a răspuns:

Mai bine il iei deoparte si ii spui ce simti :*