| username99 a întrebat:

*DAU FUNDA*
Uitati cum sta treaba...de 1 saptamana sunt bolnav si nu m-am mai masturbat dar acum m-am simntit mai bine si am decis sa o fac iar.Pana acum nu am mai avut asemenea probleme dar acu cand trebuia sa ejaculez a iesit doar lichid fara sperma. Vreo idee ce poate fi? Tin sa mentionez ca, cat timp am fost bolnav nu am mancat prea multe.

5 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Brusc mi-a pierit cheful să-mi fac un sandwich.

| marcelan25 a răspuns:

Pai,nu ai nici o problema! Nu te supara dar de cat timp nu ai mai fost cu prietena ta?(daca ai?) Nu ii bine sa te masturbezi prea des ca dupa un timp te obisnuiesti si vei avea multe probleme pe plan sexual mai incolo si nu cred ca iti doresti acest lucru! Iti faci o prietena si o faci regulat, asa scapi de toate problemele!

| Creionelroz777 a răspuns:

Du-te la doctor, sau mai bine inainte de asta mai fa o incercare sa vezi poate si-a revenit si iese ceea ce trebuie.

| SKSpawn a răspuns:

E de la raceala... si eu am patit

| UzziFuckYOU a răspuns:

Frate happy cum poti sa ii zici sa se duca la doctor?laughing Si ce ii zice lu' masa ca banuiesc ca n-are 20 de anihappy. MAMI MAMI aseara am dat o l*ba ca dupa raceala si n-a mai iesit sperma straight face