| ddeeaa a întrebat:

Dau fundita.Eu sunt o fire foarte vesela, ceva mai nebunatica. Unele persoane imi spun ca baiatul pe care il plac nu ma place din cauza asta. Multi baieti mi-au spus ca vad in mine o prietena foarte buna, cu care pot discuta orce si se pot distra dar ca nu ar putea fi cu mine. Cei drept ma inteleg foarte bine cu baietii in general. Se pare ca baitul pe care il plac iar place genu de fata cum este prietena mea cea mai buna mi-au spus niste prieteni comuni. Ea fiind o fata mai finuta care este mai altfel. As vrea sa stiu daca pe baietii in general ii deranjaza fetele mai vesele, nebunatice dar cu care pot discuta orce. Adica genul meu. Sau daca doar pe el lar deranja asta.

Baieti cum arata (ata fizica cat si moral) o fata cu care ati putea fi doar amici si cum arata o fata cu care ati putea avea o relatie. Pot raspune si fetele. As avea nevoie de cat mai multe raspunsuri deoarece vreau sa ma lamuresc.

Răspuns Câştigător
| Michidutsa a răspuns:

Nu, dimpotriva. Ai mai multe avantaje decat una timida sau "la locul ei " cum s-ar spune. Bine inteles si ele au avantajele lor. Eu spun ca cine te place te place asa cum esti. Ei au nevoie de o persoana care sa le ridice moralul cand sunt la pamant o fire vesela cum esti tu, o persoana care cand e vorba de distractie sa aiba cu cine se distra nu sa stea pe scaun uitandu-se la altii.Parerea mea.
Sper ca te-am ajutat kiss

3 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Exact asa sunt si eu. foarte zambareata de gasca, si glumeata...

lumea ma place asa cum sunt. si stai linistita ca vei gasi un baiat care sa te placa asa cum esti, nu te schimba pentru nimenibig grinbig grinbig grin esti foarte bine asa cum esti.kiss

nu poti sa fi genul tuturor baietilor asa ca multumeste. te cu ideea ca ai multi amici love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata cu care as putea fi doar amic trebuie sa fie intelegatoare, de gasca, deschisa in discutii si nefeminista pe cand fata cu care un baiat si-ar dori o relatie ar trebui sa fie finutza, ceva mai misterioasa sa nu se lase descoperita si feminina (adica sa nu fie baietzoaica)

| BluePheonix95 a răspuns:

Si eu sunt vesela si foarte, foarte nebunatica. Dar nu prea am genul asta de probleme [de fapt, nu mi s-a intamplat niciodatathinking] Incearca sa fii mai feminina, iar daca iti place un anumit baiat, simte-te libera sa flirtezi.Zambeste-i,complimenteaza-l.
Iar daca tu spui ca esti genul de fata cu care se poate discuta orice, cu atat mai bine. E un punct in plus.Ai grija insa sa nu ii intimidezi.
Succes!