| brunett3 a întrebat:

Prietena mea (14 ani) o sa isi sarbatoreasca ziua de nastere la un club unde o sa fie fostii ei de la 15 la 26 anihee hee. Eu am doar 14 ani. nu cunosc pe nimeni acolo straight face...baietii aia au 20 si ceva de ani iar cu fetele ce vin nu prea ma inteleg.Plus ca vine un baiat pe care il plac.tongue

Totusi cum m as putea distra? tongue

3 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Pai, sa flirtezi cu respectivul, si sa incerci sa fiti foarte apropiati in seara aceea.cine stie? poate ies scanteihappy

| pinkflower a răspuns:

Probabil ca nu ai putea sta de vorba in afara de baiatul de care iti place si cu prietena tah. Dar cel mai bine e sa vb cu baiatul deoarece cu prietena ta nu ai avea ce castiga dar in plus cu baiatul poate o sa te cuplezi cu el.winking

Incearca sa vb cu el despre petrecerea aia, intreaba-l daca el cunoaste pe cineva iar daca cunoaste spune-i sa-ti faca cunostinta, poate mai vb si cu altcineva.

Daca ai ramas fara cuvinte si nu mai ai ce sa vb cu el si e o muzica mai lenta pe care se danseaza doi sau o melodie care iti place tie, atunci zi catre el " hei,. daca tot ne plictisim amandoi, hai sa mergem sa dansam " si daca nu vrea spune-i " hai... te rog, imi place la nebunie melodia asta ( minti doar un pic ca sa iasa bine ) si il hasesti laughing de mana. asa sigur va vrea sa vina si atunci te vei distra impreuna cu el.

Cand se termina petrecerea si plecati amandoi akas intreaba-l, daca ii sti id " maine mai intri pe mess, ca si eu intru? "
sau daca nu ii sti nici id nici nr. de tel intreaba-l " imi spuni te rog id tau? " mai tarziu " nu imi dai te rog si nr de tel, noah sti tu ca sa mai vb un pic?" si asa il vei cuceri. Si uita cat de frumoasa poate fi seara aceasta.

Bafta! si distractie la petrecere.

| DenisaBiluta a răspuns:

Prietena ta e o c***a blushing