| Intelligence a întrebat:

Dau mereu de baieti care nu ma prea atarg fizic deloc, pe care daca m-as gandi ca ar trebui sa-i sarut m-as da la o parte, insa caracterul lor este ireprosabil..este ceea ce cu adevarat conteaza. Oricat as inceca sa fac abstractie de partea fizica-nu pot, nu sunt atrasa, nu exista acea chimie.
Mi-as dori mult sa nu mai fiu asa.am incercat, insa asa nu pot fi pe deplin fericita.
Ma simt foarte vinovata. Oare e foarte crud sa nu pot fi cu o persoana care chiar merita din cauza ca pur si simplu nu ma atrage deloc?
P.s.: am patit f.des asta oh go on ..ma simt goala-n interior..astept genul de baiat care sa fie si dragut si cu caracter, dar suna egoist si urat ce spun.Stiu ca frumusetea e trecatoare si ca tot ce conteaza e sufeltul, stiu asta ff.bne..Nu vreau sa fiu asa, dar pur si simplu, Nu pot..nu pot..as vrea sa pot.
Intrebarehappy : Ce fac? Am nevoie de cineva..insa nu-l pot lua pe "jumatate".

6 răspunsuri:
| Intelligence explică:

Teoretic,insa practic ma indoiesc :-> Daca nici curaj de un fb n-ai. thinking :-> laughing

| Intelligence explică:

Da eram curioasa.Ca de laudat te lauzi bne.Eu zic sa nu fii chiar atat de plin de tine, esti doar un baietasbig grin Pacehee hee

| Loreddana a răspuns:

Ia-ti unul care te atrage fizic si spala-i creierii. Dreseaza-l sa se comporte cum vrei tu, sa se integreze in tiparele tale fizice si morale. Nu e deloc greu. N-ai idee ce fac masculii pentru sex. laughing Totul e sa vrei.

| IulianDBI a răspuns:

Deci, stiu pe cineva care era tot asa, nu incerca sa i-l gasesti tu, lasa totul sa treaca de la sine, iar la un moment dat, mai devreme sau mai tarziu o sa vina cineva de care te vei indragosti, nu grabi lucrurile, cat timp cauti tu asta nu o sa gasesti niciodata, lasa totul de la sine si totul va fi bine.

| goodboy24 a răspuns:

Nu pot sa cred iti facusem un raspuns extraordinar da mi-a dat eroare cand l-am postat.
Problema asta e si in cazul fetelor. Putine cauta ce cauti tu multe cauta doar sa arate bine si le e mai usor. Si alea nu au caracterul de care vorbesti.
Stai linistita, nu ai de ce sa te simti vinovata pentru asta. Nu sunt multi baieti care sa le aibe pe amandoua la varsta asta(cu exceptia mea desigur rolling on the floor ) dar mai incolo o sa vezi ca o sa dai de ei. Acum depinde mult si de cercu de prieteni sau liceu la care inveti.
p.s. Deocamdata distraeaza-te puneti problema asta mai tarziu ca pana tunic gaseti tu. Daca tu esti asa cum spui despre ei ca vrei sa fie atunci poti sta linistita ca o sa vina ei la tine.

| Intelligence explică (pentru goodboy24):

Sunt la cel mai bun liceu din judetul bihorlaughing. Zici ca e cu exceptia ta?batting eyelashes ia zi-mi un fb atunci laughing)