| UPSsss a întrebat:

Dc simtim nevoia sa auzim cuvantul te iubesc, cat de multa semnificatie poate avea acest cuvant?

2 răspunsuri:
| OvidiuNumeDeTractorBack a răspuns:

Uite si un baiat care iti raspunde, pentru fete cuvantul acesta inseamna foarte mult, este o dovada mica de iubire, chiar daca iubirea nu se masoara in cuvinte, si nu se poate descrie, doar faptele nu ajung. Iubirea trebuie marturisita

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Pentru ca e un cuvant special pe care multi nu dau bani, dar pentru altii e ceva ce conteaza f mult.