| Anonimusxxxxx a întrebat:

Dc unii baieti prefera proastele?
vreau sa raspunda numai baietii si sa imi dea raspunsuri concrete

Răspuns Câştigător
| Cristi_Sporiș_1994 a răspuns:

Se lasa mai usor.

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca cu o fata inteligenta stai mai mult de o luna, te indragostesti, ai subiect de discutie....etc
Cu o proasta stai 3 zile, iti faci treaba cu ea ...si apoi o lasi
Cand cauti aventuri de o noapte preferi sa nu te duci la fete inteligente...dar cand cauti ceva serios, atunci nu o sa iti pierzi vremea cu asemenea specimene

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca nu stiu prea multe si se lasa usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca majoritatea lor, nu toate, arata mai misto, bine sunt si fete destepte cu capul pe umeri care s mai frumoase ca cele pe care le numesti tu

| k_7073 a răspuns:

Simplu : nu au intentii serioase s-au sunt la fel de inteligenti

| anonimus25 a răspuns:

Nu la toti baietii le plac proastele in general baietii se uita dupa fete cu simtul umorului care sa nu fie rasfatate sau mataite

| korincik03 a răspuns:

Proastele dau de f**ut

| Matroana_Geta_1986 a răspuns:

Mda...interesantlaughing