| EusFat a întrebat:

De 8 martie e ziua mamelor, e bine sa daruim ceva si fetelor?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pentru mama e destul, daca vrei faci cadou la gagica.

11 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Eu ma frec in sus cu chestia asta.Nu vreau sa primesc si nici sa dau prostii gen martisoare,ditamai cadourile, etc, etc.Probabil voi lua niste buchetele de ghiocei pentru niste persoane pe care le am cat de cat la suflet, iar mamei si mamei prietenului meu o floare in ghiveci, o carte sau ceva de genul.Actiunea de a da cadouri de toata sarbatorile astea, in general mi s-a parut usor penibila.
Daca tu consideri ca-i ok si te tin buzunarele-o amarata de ata cu 2 nasturi, ansamblu numit 'martisor' e cam 5 lei si cu siguranta pana pe 8 se mai schimbesc-, cumpara pentru cine consideri de cuviinta.big grin
Bafta la cumparaturi si distractie placuta.

| thereforyou a răspuns:

8 marite e ziua internationala a femeii, nu neaparat a mamelor.

| Cătălina a răspuns:

Este ziua femeii in general, nu doar a mamelor. Daca faci un gest cat de mic, ii vei umple inima de bucurie.

| Nicky29 a răspuns:

Da este chiar frumos happy si am impresia ca de 8 martie se mai spune ca este si ziua femeii orige gest dragut este binevoit intodeauna nu am dreptate fetelor?happy

| adryna a răspuns:

Cu siguranta.8 martie nu e ziua numai a mamelor ZIUA INTERNATIONALA A FEMEEII.si toate domnisoarelor ar fi bine sa li se daruie cite ceva simbolic

| maftei a răspuns:

Sincer de 8 martie este ziua femeilor nu a mamelor asa ca trebuie dat la toate si la mame si la fete

| FORMULADTI a răspuns:

Depinde,daca are 14, 15 las-o balta, e copil inca! Si in plus 8 martie e ziua FEMEIEI,voi stiti ce e asta femeie? Voi sunteti inca tinere, adolescente da nici intr-un caz femei! Femeie esti atunci cind gindesti macar putin cu capu, si treci de 20!

| SpecialGirl18 a răspuns:

Da deoarece se numeste ziua femeii... funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8 martie este declarata ziua femeii

| michaeljacksonfan a răspuns:

Nu cred doarece este ziua mamelor eu celputin masi simti jignita