| Streetboy a întrebat:

De care baietii va indragostiti fetelor mai repede? Cu par cret sau drept? Creasta sau normal?

21 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu cred că părul contează pentru ca o fată să se îndrăgostească mai rapid de o băiat sau nu, depinde de caracterul, de felul lui de a fi. Dacă băiatul e cheal atunci ce face? Mai lăsaţi fizicul.

| madalicious a răspuns:

Drept par normal, aia da baietilove struck nu macho de ***. happy

| mihaela_7412 a răspuns:

Fara par e mai bine nu dau banii pe sampon

| fluturas a răspuns:

hee hee nu conteaza asta...
dar oricum eu prefer cei cu parul cret big grin si normal happy
oricum gusturile difera, din cate ai zis intr-o intrebare parca il ai cret confused? pai lasa-l cret laughing si nu-ti mai face atatea griji legate de par ca parul nu prea conteazawinking

| Marcelino a răspuns:

Far away ai dreptate in felul tau, dar pentru o fata la prima vedere conteaza si fizicul, hainele, etc. Daca ai gasi un vagabond murdar si pletos pe strada bun la suflet nu cred cate-ai indragosti de el...

| nicoleta01 a răspuns:

Parul drept:X
imi place cand un baiat are grija de aspectul lui
(iubitul meu foloseste si placa big grin)

| Daiana90 a răspuns:

In general cu creasta.sunt cei mai frumosi:p.adica cel putin pe aici, toti care mi-au placut au avut creasta si trei sfert din ei erau bruneti.acum fiecare cu gusturile lui:p.

| Micheline a răspuns:

Cu par normal. Mi se pare cel mai ok.Parul cret nu l-am suportat niciodata.Creasta in niciun caz mi se pare depasit si cere multa atentie[baietii vor sa iasa in evidenta]winking. P. S:Sper sa nu ma injuratilaughing.big grin

| djza a răspuns:

Nu cred că fizicul are aşa mare importanţă într-o relaţie, atâta timp cât iubeşti cu adevărat pe cineva. Mie personal mi-au plăcut băieţii cu parul creţ mereu mai ales dacă ştiu cum să-l aranjeze.

| Alina. a răspuns:

Cheli!

| JeTeLove a răspuns:

Buna. Ceea ce spui tu se numeste senzatie de atasare, sau ceva de genul. Fetele se indragostesc de comportamentul baietilor, de gandire, mai putin de aspectul fizic. Oricum big grin Prefer baietii care arata natural, fara creasta.
Ai grija de tine love struck
Adeya.

| ladygaga_9914 a răspuns:

Parul cret la baieti nu`mi place si nici parul drept.

imi plac cei normali la par laughing dar si cu creasta

si sa stii ca o fata nu se indragosteste dupa felul in care are parul un baiatwinking
se indragosteste dupa personalitate/fizic

| Frrramboise a răspuns:

Ei bine mie chiar nu imi pasa de par...sau de aspectul fizic. poate sa arate oricat de bine, dar daca nu stie sa se poarte cu o fata, nu mai are niciun rost.

| biancaandreea a răspuns:

Conteaza sa ii stea bine.

| simooo a răspuns:

Mmmm...in niciun caz creasta pentru ca ar arata ca niste cocalari. Cred ca e mai dragut cu parul drept dar sa fie mai lung tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac baietziii cu parul mare. si bogat.winking
ceva de genu lu Justin Bieber... Joe Jonas. etc.
In fine imi plac la nebunie mor dhupa ei.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii cu parul cret ii ador:X. Si normal...nu creasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am parul cret si as vrea sa mi-l indrept si sunt baiat oare este posibil?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu par cretlove struck

| inloveforever a răspuns:

Creastaaa:X:X

| aneda a răspuns:

Imi plac baietii fara cap!