| alinusaa a întrebat:

De cate ori i ar fi permis unui barbat casatorit sa conduca acasa o colega de serviciu? sau sa o astepte?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Barbatul insurat n-ar trebui sa faca asa ceva pentru ca nevastasa afla si apar probleme, certuri si asa mai departe. Nici femeia nu are voie dar daca au incredere deplina treaba lor. Orice relatie amicala mai tarziu ajunge in pat si de acolo porneste infidelitatea.

| inger02 a răspuns:

E acceptabil sa o conduca o data, de 2 ori dar nu tot timpul. deja inseamna ca e ceva intre ei. demulte ori cea mai buna prietena a lui ai va fi amanta.

| DNSK a răspuns:

Clar, ai zis tot cu asta! in viata asta trebuie sa stii cand sa pui piciorul in prag si cand nu! casatoria nu inseamna doar acte, ci niste angajamente luate fata de viata si persoana de langa! mare atentie k usa de biserica sigur nu e!

| AlinKun a răspuns:

Daca sunt doar colegi de munca si maxim amici e in regula dupa mine nu e ca si cum s-ar intampla ceva

| ღღDέDέEBчέiiiBiiiღღ a răspuns:

E in regula daca doar o duce la servici... e in regula

| Hash001 a răspuns (pentru ღღDέDέEBчέiiiBiiiღღ):

Nu cred, sigur e ceva suspect.

| raluk27 a răspuns:

Aha, si doar sa o conduca sau "hai pana sus la o cafea?" thinking E cam dubios, deci never ever nu ar trebui permis.

| ananyyo a răspuns:

De cate ori vrea colega!big grin depinde cine intreaba:colega, soferul sau nevasta?

| Deutzy a răspuns:

Precis e vorba de sotul tau, eu te sfatuiesc sa ai mare grija! Eu consider ca acolo e ceva mai mult decat simpli colegi de munca.Eu sa fiu in situatia aceasta sincer l-as urmari sa ma conving singura!