| doinitza12 a întrebat:

De ce ai fi in stare pentru cel care il iubesti

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

As fii in stare sa il iubesc toata viata.

Nu vreau sa ma gandesc la sacrificii, de obicei astea fac parte din scenariile de film, realitatea e mult prea ''reala'' si compromisurile nu sunt sacrificii facute in zadar.

| Razvan a răspuns:

Sa fac 10 genoflexiunii la 6 dimineata. Pure lovebatting eyelashes

| Debb a răspuns:

De orice nu imi face rau mie :d.

| doinitza12 explică:

Eu tot as fi in stare sa-mi dau viata daca e nevoie ...cind iubesti sti in stare de orce

Răspuns utilizator avertizat
| Spinoasa a răspuns:

Oricehappy! tu?

| ~< super girl >~ a răspuns:

Aproape orice!
Si i-am demonstrat asta.

| nikolikky a răspuns:

Sincer? As fi in stare sa ma tai cu lama sau orice altceva.Imi iubesc iubitul!

| madalina_2518 a răspuns:

Eu am fost in stare de aproape orice... i-am dat tot ce un baiat vrea. m`am daruit lui cu trupul si sufletul...de multe ori ma intreb daca o fost bine sau rau sa fac asta, dar cand iubesti nu mai asculti de nimeni numai de ce iti dicteaza inima

| Dariusuu a răspuns:

Majoritatea spun că şi-ar da viaţa pentru persoana iubită.Dar oare câţi ar face-o când ar trebui s-o facă?

Până te gândeşti la întrebarea asta îţi mai spun ceva...
Probabil că mi-aş da şi eu viaţa pentru persoana iubită ştiind că nu mai am mult de trăit dar pănă atunci nimeni nu ar trebui să aleagă dacă trebuie să trăiască să nu.

O zi frumoasă îţi urez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aproape orice daca e nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa incep acum sa spun ca as fi in stare sa ma arunc de la etajul 10, ca imi pot da viata pentru el si tot felul de sacrificii.Il iubesc, daca il iubesc inseamna ca pot face foarte multe pentru el.Trebuie doar sa-mi arate ca si el simte acelasi lucru, iar atunci, cel putin in cazul meu inima va prelua controlul. Si atunci e grav pentru ca ea e cam nebunalaughing