| anonim_4396 a întrebat:

De ce am un testitcul mai jos decat celalalt nu cu mare diferenta am 16 ani daca poate cineva sa imi spuna daca e un motiv de ingrijorare dau FUNDA...big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| adriang95 a răspuns:

Pentru că altfel ar fi Paște toată ziua... Pe bune, gândește-te, dacă unul e mai sus și unul e mai jos, riscul să se lovească de să cazi lat pe trotuar este MULT mai mic decât atunci când stau unul lângă altul...
E destul de logic?

| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Cam toti barbatii avem asa... nu-i motiv de ingrijorare.

Răspuns utilizator avertizat
| felixmoxu a răspuns:

Nu este nicio problema. totul se explica prin faptul ca daca esti dreptaci cel din stanga este mai jos iar daca esti stangaci cel din dreapta este mai jos