| canarita a întrebat:

De ce au barbatii fantezia sa faca sex cu doua femei in acelasi timp? Care e faza? au se excita cand privesc lesbiene?

Răspuns Câştigător
| simion a răspuns:

Poate asa crede cai mai gigolo si cai mai nu stiu cum, e destul sa ai o femeie care so iubesti si u sa o satisfaci si ea la fel pe tine happy

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

A avea acces intre doue fete (dragute) care fac sex, sau macar sa le priveasca, reprezinta probabil cea mai intensa fantezie pe care o poate avea un barbat. Se intampla asta pentru ca actul sexual respectiv (intre cele 2 fete) se desfasoara intre doua persoane de care barbatul respectiv este atras, spre deosebire de actul sexual intre un baiat si o fata, in care este atras de doar de fata. Niciunui barbat nu ii place sa vada cum o femeie interactioneaza cu penisul altuia decat al lui.
Si mai e ceva. Cea mai comuna practica sexuala intre fete este cunnilingus-ul, iar asta e ceva ce foarte multi barbati ar face unei femei pe care o plac foarte mult. In aceste circumstante, vazand ca o fata face asta altei fete, devine placere extrema.

daniela
| daniela a răspuns:

Nu cred ca mai mult e curiozitatea, dupa ce se uita la filme XXl normal ca vor sa incerce si ei

| JustMeFlory a răspuns:

Fiecare are o fantezie a lui. Ei bine baietii au acceasi fantezie, sa o faca cu doua! E vorba de curiozitate, vor sa incerce ceva nou, care ei cred ca va fi ceva nemaipomenit(si poate asa e).

| Encore a răspuns:

Ma multumesc cu una laughing

| alexxandru a răspuns:

I-au una care face cat 2, adica nu la kg sau cm, la sex! Eu cred ca asa ar fi mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva nou pentru ei si de aceea, personal eu as incerca cu doua femei dar sa nu fie lezbienewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr mine e incitant orice chestie pe care nu am practicat-o cu femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care si femeile au fantezii cu mai multi deodata. laughing